Skip to content Skip to footer

Lae alla meie tasuta Google Ads raamat "Sinu kullaauk internetis"

  Aitäh, et tunned huvi meie raamatu vastu! Juhul kui sa ei leia raamatud oma postkastist, siis palun vaata ka rämpspostkasti. Laadides alla selle raamatu, oled sa automaatselt lisatud ka meie uudiskirja nimekirja.

  Google Ads raamat

  Selle raamatu autorid on Maria Rahel Metsar ja Ursula Raja, kes on ka digiagentuuri Snowball Marketing asutajad. Mõlemad autorid on Rootsis õppinid ja töötanud ning koolitanud end data ja digitaalturunduse valdkonnas üle 10 aasta. 2023. aasta alguses valmis meie esimne  SEO raamat “Sinu kullakaevandus internetis”, mille puhul oli meie eesmärk muuta arusaam SEO’st nii lihtsaks ja loogiliseks kui võimalik ja innustada Eestis ettevõtteid panustama SEO töösse.

  Seekord oleme pilgu pööranud Google Ads’ile. Raamat “Sinu kullaauk internetis” hõlmab endas kõike, mis on tähtis ja vajalik, et sinu makstud reklaamid oleksid kasumlikud. Raamat on mõeldud nii üksik- kui väikeettevõtetele, kes on huvitatud Google Ads’i reklaamist, kuid kelle eelarve ei võimalda veel professionaali abi soetamist. Loodame, et sa leiad siit raamatust palju kasulikku ja pärast selle raamatu lugemist saavutad Google Ads’i reklaamidele seatud eesmärgid.

   Get your snowball data driven!

   Ursula Raja & Maria Rahel Metsar

  Google Ads raamat - Ursula Raja - Snowball Marketing
  Google Ads - Snowball Marketing
  Dünaamilised otsingureklaamid - Snowball Marketing
  Otsingureklaam - Snowball Marketing
  järelturundus - Snowball Marketing digiagentuur