Skip to content Skip to footer

Digiturunduse agentuur Snowball Marketing

Digiturunduse agentuur Snowball Marketing asutati Eestis 2023 aastal ja on üks inovatiivseimaid digimeedia agentuure turul. Ettevõtte asutajad on Ursula Raja ja Maria Rahel Metsar. Snowball Marketing on tegus Eestis ja Rootsis. Ettevõtte asutajad on mõlemad Rootsis õppinud, elanud ja erialaselt töötanud digiturunduse ja data valdkonnas üle kümne aasta.

Digimeedia agentuuriga alustasime Stockholmis ja Snowball Marketing on tänaseks saanud paljude ettevõtete esimeseks valikuks nii Rootsis kui Eestis. Meil on varasem kogemus väikeettevõtetega kui ka suurettevõtetega rahvusvahelisel tasandil.

Lähtume alati Sinu ärist. Koostame digiturundus strateegia ja plaani mõõdetavate tulemustega. Läheneme individuaalselt ja töötame pikaajaliste tulemuste nimel.

Andmetepõhine digiturundse agentuur Snowball Marketing on data-driven ehk andmetel põhinev ettevõtte, lähtume numbritest ja faktidest. Töö põhineb optimeerimisel, arendamisel ja täiustamisel digitaalturunduse kanalites. Maksimeerime Sinu turu investeeringute tulemusi ja loome vettpidavad tingimused edu saavutamiseks pidevalt muutuvas keskkonnas.

Meie digiagentuur pakub Google Ads, SEO ja sotsiaalmeedia reklaami teenuseid. 

Get your snowball data-driven!

Ursula Raja & Maria Rahel Metsar

Aastaid digiturunduses
8080+
Tiim
80+
Digiturunduse agentuur-Snowball Marketing

Lahendused digiturunduse agentuuri poolt

Digiturundus ülesanded on sageli ühe inimese kanda väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes, kuid see ei pruugi olla optimaalne lahendus. Kui ühe töötaja vastutusala muutub liiga suureks, võib see takistada efektiivset tööülesannete täitmist, eriti kiiresti arenevas ja muutuvas digiturunduse valdkonnas. Töötamine mitmel platvormil, teadmata igakülgselt iga platvormi eripärasid, võib viia soovitud tulemustest hoopis vastupidise tulemuseni. Selleks, et turundustegevused oleksid läbimõeldud ja alati tulemuslikud, on mõistlik usaldada spetsialistidele ja digiturunduse agentuuri, kes tegelevad turundusvaldkonnaga igapäevaselt.

Google Ads - Snowball Marketing
Dünaamilised otsingureklaamid - Snowball Marketing
Otsingureklaam - Snowball Marketing
järelturundus - Snowball Marketing digiagentuur

Kas soovid hinnapakkumist?

Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!