Skip to content Skip to footer

Kasumlik reklaam Google Ad'siga

Kasuta Google Ads reklaami ja garanteeri oma ettevõtte kohalolek õigel ajal õiges kohas!

Google Ads reklaam - ole nähtav internetis!

Google Ads reklaam on ääretult populaarne ja juhul kui seadistad, haldad ning optimeerid reklaame õigesti annavad need kiired ja kasumlikud tulemused. Lisaks aitab Google Ads sul saavutada paremat nähtavust otsingumootoris, just sulle tähtsatel märksõnadel. Google on otsingumootorite tipus ja on tänapäeval suur osa meie igapäevaelust, kuna otsingumootoris tehakse kuni 55 miljonit otsingut päevas. Kuid selleks, et otsingutulemuste seas edu saavutada, on Google Ads reklaam (endine Adwords) kindlasti õige tee.

Google Ads pakub lisaks reklaamidele otsingumootoris ka video- ja bännerreklaami partner lehekülgedel ja YouTube’i.

Google otsingureklaam Snowball Marketing Google Ads reklaamid
Google reklaam Snowball Marketing
Google videoreklaam Snowball Marketing
Google Ads teenus Snowball Marketing
Google Ads Snowball Marketing Google Ads
Google Ads agentuur Snowball Marketing

Google Ads teenus

Snowball Markting’i Google Ads teenus sisaldab konto seadistust koos strateegiaga ning otsingureklaamide, bännerreklaamide, videoreklaamide ning järelturunduse haldust. Kõige populaarsem valik klientide seas on otsingureklaam, aga väga efektiivne on kasutada kõiki reklaamitüüpe sama aegselt või vähemalt kahte neist. Snowball Marketingi Google Ads teenuse hind sõltub konto suurusest ja valitud kampaaniatüüpidest. Meie sertifitseeritud Google Ads spetsialistid aitavad sul:

 • Suurendada müüki ja leida uusi kliente
 • Turustada ja kasvatada sinu kaubamärki
 • Analüüsida olemasolevaid tulemusi ja seada realistlikke eesmärke
 • Parandada seniseid tulemusi ja suurendada tootlust

Google Ads reklaamide tüübid

Otsingureklaam

Google otsingureklaamiga saavutav otsingumootoris kohese nähtavuse kiirelt ja efektiivselt ning jõuad klientideni, kes on sinu toodetest ja teenustest huvitatud.
Loe lähemalt

Bännerreklaam

Google Display võrgustiku kaudu on sul võimalus jõuda laiema sihtrühmani ning tekstreklaamiga võrreldes suhteliselt madala klikihinna eest.
Loe lähemalt

Videoreklaam

YouTube'is saad enda videoreklaamiga jõuda suure vaatajaskonnani ning tulemused on samuti mõõdetavat.
Loe lähemalt

Järelturundus

Järelturundamine reklaamiga aitab sul ennast meelde tuletada ja tabada külastajaid, kes on sinu saidil surfanud või ostukorvist ostmata lahkunud, kuid siiski huvitatud sinu pakkumisest.
Loe lähemalt

Meie Google Ads teenuse erinevad etapid:

01

Starteegia ja eesmärkide püstitamine

Strateegia on üks tähtsamaid alustalasid Olenevalt reklaami eesmärkidest vormistame esialgse plaani, koos eesmärkide ning kaardistame konkurendid ja liiklusmahu.
02

Märksõnade analüüs

Märksõnade analüüsi eesmärgiks on välja selgitada, millised otsingusõnad sobivad sinu ettevõttele ja millised neist on potentsiaalselt tulutoovamad. Lisaks välistame märksõnad, mis ei ole müügi seisukohast kasumlikud.
03

Kampaaniastruktuur ja konto seadistus

Peale märksõnade analüüsi paneme paika kontostruktuuri, selleks et maandumislehed, reklaamid ja märksõnad oleks omavahel vastavuses. See protsess võtab aega, kuid me loome kindla raamistiku, mida optimeerime, parandame ja efektiviseerime jooksvalt. Alati lähtudes sinu ettevõtte kasumlikkusest. Meie eesmärgiks on luua Google Ads konto, mis on võimalik jooksvalt laiendada.
04

Reklaamid

Me loome Google Ads reklaamid, mis toovad sulle tulu, kuna sa maksas klikkide eest on väga tähtis just nende õigete klikkide saamine. Märksõnade analüüsi ja kampaania struktuuri põhjal loome reklaamid, mis seavad õiged ootused ja meelitavad sinu veebilehele uusi kliente ja mitte ainult külastajaid. Reklaamide kujundamine Google Ads'is on dünaamiline protsess, kus me pidevalt teeme muudatusi.
05

Konto haldamine ja järjepidev optimeerimine

Google Ads teenuse tähtsamaid ülesandeid on järjepidev optimeerimine, kus me arendame ja haldame sinu Google Ads'i reklaame. Eesmärgiks on alati sinu kasumlikkus ja tulu. Me optimeerime muu hulgas: kampaaniaid, märksõnu ja reklaame, reguleerime pakkumisi märksõnadele ja pakkumisstrateegiaid kasumlike positsioonide saavutamiseks. Lisaks eemaldame märksõnad, mille liiklus on kahjumlik ja lisame uusi märksõnu, mis on tulusad. Testime erinevaid sihtlehti ning lisaks anname nõu, kuidas ja mida sinu veebilehel optimeerida.
06

Tulemuste mõõtmine ja tagasiside

Igakuiselt koostame sulle kokkuvõtte koos Google Ads tulemuste ja analüüsiga. Esitleme sulle strateegiat ja soovitusi ning plaane järgmiste sammude osas. Kui usaldad enda Google Ads kampaaniad meie hoolde, võid olla kindel, et saavutad parimad tingimused tulutoovaks reklaamimiseks Google'i otsingumootoris.Viimseid kahte etappi kordame kuust kuusse.

Lae alla meie tasuta Google Ads raamat "Sinu kullaauk internetis"

Meie tasuta raamat Google Ads’i kohta on mõeldud nii üksik- kui väikeettevõtetele, kes on huvitatud Google Ads reklaamist, kuid kelle eelarve ei võimalda veel professionaali abi soetamist.

Loodame, et sa leiad siit raamatust palju kasulikku ja pärast raamatu lugemist saavutad enda Google Ads’i reklaamidele seatud eesmärgid.

 Get your snowball data driven!

  Aitäh, et tunned huvi meie raamatu vastu! Juhul kui sa ei leia raamatut oma postkastist, siis palun vaata ka rämpspostkasti.

  Google Ads agentuur

  Olenemata sellest, kas oled varem ostnud reklaami Google otsingumootorist või vajad abi konto avamisega, aitame sul saavutada parimaid tulemusi. Me koostame asjakohased reklaamid, mis on struktureeritud ja kus võimalikult palju klikke viivad ostudeni.

  Selleks, et saavutada parimaid tulemusi analüüsime olemasolevat datat ja teeme otsused ning soovitused vastavalt analüüsi tulemustele. Kui soovid lisaks otsingumootoris orgaanilisilt nähtavust parandada, siis tutvu ka meie SEO teenusega või lae alla meie tasuta SEO-raamat „Sinu kullakaevandus internetis”.

  Snowball Marketing agentuuriga töötades saad:

  • Isikliku ja personaalse lähenemise olenevalt sinu vajadustele

  • Teenusel on fikseeritud kuuhind

  • Igakuise aruande, koos meie poolsete kommentaaride ja arendusettepanekutega

  • Ning sa oled oma Google’i konto omanik ja maksad enda reklaamikulud otse Google’ile

  Mis on Google Ads reklaam?

  Google ja selle reklaamiplatvorm (Google Ads) on tänapäeva üks efektiivsemaid turunduskanaleid, mis aitab ettevõtetel endale leida uusi kliente mõistliku hinnaga. Üheks tavapärasemaks Google Ads reklaamiks on otsingureklaam Google’i otsingumootoris. Erinevalt mitmetest teistest kanalitest on Google Ads liikuv sihtrühm juba teel, et leida sinu teenust või toodet.

  Suur erinevus teiste, nii digitaalsete kui mittedigitaalsete kanalitega, on see, et Google Ads’i otsingureklaamid ei ole push-kanal, vaid pull-kanal. See tähendab, et sa ei suru enda toodet või teenust peale, vaid oled nähtav enda reklaamiga just siis, kui keegi seda aktiivselt otsib.

  Lisaks otsingureklaamidele pakub Google Ads ka bännerreklaame ja videoreklaame teistel Google platvormidel ja ka partnerlehtedel.

  Enamike ettevõtete jaoks on Google Ads tulus ja tõhus turunduskanal, kuna sa maksad ainult siis, kui keegi klikib su reklaamil.

  • Mõõdetav
  • Kiire tulemusega
  • Asjakohane
  • Kasumlik
  Google ads agentuur
  Digiagetuur Google Ads reklaamid

  Ads otsingureklaam - võimas turunduskanal

  Google Ads otsingureklaam on ääretult võimas digiturunduskanal. Google’i kaudu infot otsides oled ilmselt märganud orgaaniliste otsingutulemuste üleval või all reklaame – need on Google Ads otsingureklaamid. Need reklaamid on võimas vahend enda reklaamimiseks ning suurendavad tõenäosust, et sinu veebisait on Google’is nähtav.

  Meie Google Ads teenus sisaldab kampaaniate loomist, märksõnade ja fraaside valimist, mis on tihedalt seotud sinu ettevõtte toodete ja teenustega. Vastavalt märksõnadele loome reklaamid, mis sobitame maanudmislehtedega. See tagab, et kui inimene otsib neid konkreetseid märksõnu, siis ta maandub lehele, mis vastab tema ootustele.

  Ads otsingureklaam näide - Snowball Marketing

  Data-driven ehk andmetepõhine otsingureklaam

  Google Ads (endine Google AdWords) ja on äärmiselt lihtsustatud Google’i reklaamitööriist reklaamide kuvamiseks muuhulgas Google’i otsingutulemustes, Google Display Network’is ja YouTube’is. Google Ads’i ei peaks nägema ainult kui turunduskanalit, sest arvestades, kui otseselt võib sealne reklaam sinu müüki mõjutada, on sama õige näha Google Ads’i kui kiiret ja lihtsat müügikanalit.

  Suurepärane on see, et Google Ads’iga reklaamides ei pea lootma oma kõhutundele – kuna platvorm tugineb täielikult faktidele ja olenevalt vajadusest saad mõõta ja hinnata tulemusi peensusteni, et teha kindlaks, kas su reklaam on tulus või mitte.

  Erinevalt teistest digiturunduskanalitest on otsingumootoriturunduse puhul on täiesti ainulaadne see, et jõuate oma potentsiaalsete klientideni täpselt sel hetkel, kui nad näitavad üles aktiivset huvi ja soovivad hankida sinu pakutavat toodet või teenust.

  See tähendab, et Google Ads pakub ainulaadseid tingimusi reklaamimiseks, mis eristub teistes digiturundus kanalitest nagu sotsiaalmeedia, et suurendada sinu müüki ja kasvu.

  Kas soovid hinnapakkumist?

  Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!