Skip to content Skip to footer

SEO - otsingumootorile optimeerimine

Kodulehe optimeerimine, leia uusi kliente orgaaniliselt

SEO teenus

SEO teenus on kodulehe optimeerimine ja selle läbi orgaanilise nähtavuse suurendamine otsingumootorites, näiteks nagu Google. SEO teenuse eesmärgiks on kasvatada liiklust sinu kodulehele, mis omakorda suurendab teenuste või toodete müüki, seetõttu on teenus saadaval ainult veebilehega ettevõtetele.

Esimese asjana koostame hetkesisu analüüsi ehk SEO auditi ning analüüsime Google Search Console’i ja Google Analytics abiga seniseid tulemusi. Me teeme kindlaks sinu SEO teenuse eesmärgid ja kaardistame su ettevõttele tähtsad märksõnad. Sisuloomine ei kuulu SEO teenusesse, kuid aga pealkirjade ja olemasoleva sisu parandamine. Lisaks konsulteerime sind lehesisese, tehnilise ja lehevälise SEO’ga. Meie pakume SEO teenust konsultatsioonitunni või -projekti alusel.

Meie SEO teenus sisaldab:

01

Märksõnade analüüs

SEO märksõnade analüüsi eesmärgiks on välja selgitada, milliste märksõnade jaoks on kõige tulusam optimeerida just sinu äri. Meie analüüsime sinu veebilehte ja teenuste või toodete otsingupotentsiaali otsingumootori vaatenurgast. Võrdleme otsingute mahtu ja konkurentsi.
02

On-page analüüs

On-Page analüüsiga vaatame läbi sinu veebilehe kindlaksmääratud otsingumootoristrateegiaga - keskendume su kodulehe struktuurile ja sisule. Aitame muuta veebilehe Google’i ja kasutajasõbralikuks.
03

Off-page lingistrateegia

Lingid sinu veebilehel on kriitilise tähtsusega ja mõjutavad positsioone otsingumootoris. Valmistame sulle linkstrateegia, et saavutada Google’is kõrgemaid positsioone ja tugevdada sinu veebilehte.
04

Tulemuste mõõtmine ja tagasiside

Mõõdame tulemusi Google’i otsinguliiklusest ja positsioonidest ning seejärel analüüsime, kuidas sinu veebilehte efektiivsemaks muuta. SEO töö on pikaajaline ja tähendab pidevat tulemuste viimistlemist ja parandamist.

Kodulehe optimeerimine

Kodulehe optimeerimine on väga tähtis. Aga enne kui alustada kodulehe optimeerimisega, tuleb investeerida aega hoopis planeerimisse. Põhjalik eeltöö võtab aega, kuid lõppkokkuvõttes tasub see end kuhjaga ära.

Samuti mainime ka kohe, et SEO ei anna tulemust üleöö. See on pikaajaline protsess. Meie kogemuste põhjal kulub selleks vähemalt 4–6 kuud, kuid tulemused võivad tulla ka kiiremini, kuna kõik oleneb sellest, mida teevad sinu konkurendid. Positiivne uudis on aga, et tulemused, mida saavutad, on jätkusuutlikud aastaid. Esimene osa kodulehe optimeerimisest on tegevusplaan, eesmärkide valimine, konkurentsi analüüsimine ja strateegia püstitamine.

 • Koostame tegevusplaani ja paneme paika ajakava.
 • Püstitame kindlad eesmärgid, sest SEO mõõdetav ehk meil on fantastiline võimalus püstitada eesmärgid ja seejärel mõõta tulemusi vastavalt.
 • Seejärel paneme paika sihtlehtede ja pealkirjade struktuuri ning kaardistame asjakohased märksõnad.

Otsingumootorile optimeerimine

Otsingumootorile optimeerimine on kasumlik. Paljud veebisaidi omanikud on seda potentsiaali juba kasutanud, kuid sa ei ole kindlasti hiljaks jäänud. Otsingumootorile optimeerimise peamised eelised on:

 • Asjakohane
 • Odav
 • Pikaajalise tulemustega
 • Mõõdetav
 • Lihtne ja loogiline
 • Kasutajasõbralik
Otsingumootori optimeerimine SEO Snowball Marketing
Digiturundus - SEO

Otsingumootorile optimeerimise kõige suurem eelis on see, et sa jõuad klientideni, kes ise sinu toodet või teenust otsivad ja sa teed seda täpselt sel ajal, kui nad tunnevad huvi sinu toote või teenuse vastu. Lisaks on SEO pikas perspektiivis odav meetod võrreldes näiteks Google Ads’i või sotsiaalmeedia turundusega. Kui sinu veebileht on asjakohaste otsingusõnadega Google’i otsingus esimestel positsioonidel, on sulle see liiklus täiesti tasuta.

Erinevalt traditsioonilistest turunduskanalitest on SEO mõõdetav, sest kasutades õigeid tööriistu, nagu näiteks Google Search Console ja Google Analytics, on võimalik jälgida, millised märksõnad toovad su veebilehele liiklust ja ka kasumlikkust. Kui optimeerida veebilehekülgi õigesti – kasutades asjakohast strateegiat, siis kannab see tulemust aastaid. Kui soovid saavutada suuremat nähtavust otsingumootoris kiiremini, siis tutvu ka meie Google Ads teenusega.

Lae alla meie tasuta SEO-raamat "Sinu kullakaevandus internetis"

SEO e-raamat - Sinu kullakaevandus internetis - Snowball Marketing

SEO – kõik otsingumootorile optimeerimisest – lihtsalt ja loogiliselt. Selle väljaandega on meil kaks eesmärki. Esiteks teha SEO nii lihtsaks ja loogiliseks kui võimalik ja teiseks innustada Eestis ettevõtteid panustama SEO töösse, et suurendada kasumlikkust ja kasutajasõbralikkust internetis.

  Aitäh, et tunned huvi meie raamatu vastu! Juhul kui sa ei leia raamatut oma postkastist, siis palun vaata ka rämpspostkasti.

  Mis on SEO?

  SEO ehk inglise keeles search engine optimization ja eesti keeles otsingumootorile optimeerimise eesmärgiks on, et Google ja ka teised otsingumootorid leiaksid sinu veebilehekülje hõlpsalt üles ja kuvaksid seda otsingutulemustes, kui keegi otsib sinu ettevõttega seotud märksõnu. Mida paremad on su veebilehe positsioonid Google’is seda tõenäosem on, et sa saad endale uusi kliente ja suurendad ettevõtte käivet. SEO tööga alustamiseks ei ole paremat aega kui nüüd kohe. Kodulehe optimeerimine põhineb kahel lihtsal osal:

  • Google’i interneti ämblik, mis kogub informatsiooni veebilehtedelt.
  • Algoritmid ehk viis, kuidas seda informatsiooni esitada.

  Google’i ämblik tiirleb internetis ringi ja kogub kokku informatsiooni, mida otsingumootor vajab, et toimida. Leitud veebilehed lisab ämblik Google Index’isse, mis on kogum kõikidest lehekülgedest maailmas, kust Google valib välja otsingule sobivaimad tulemused.

  SEO agentuur Snowball Marketing

  SEO Snowball Marketing

  SEO agentuur Snowball Marketing on uus innovatiivne digiturundus agentuur Eesti Turul. Me läheneme personaalselt ja töötame välja parima lahenduse, mis sobib just sinu ärile. Snowball Marketing’i meeskond on pikaajalise SEO, sotsiaalmeediaturunduse ja Google Ads kogemusega ja me täiendame ennast pidevalt. Me teame, et otsingumootori maailm on muutlik ja tipus püsivad vähesed. Meie klientide hulgast leiab nii väike kui suur ettevõtted nii Eestist, Rootsist ja mujalt Euroopast.

  Snowball Marketing’i missioon on anda edasi SEO teadmisi. Kui tunned huvi otsingumootorile optimeerimise vastu siis lae alla meie kirjutatud raamat: SEO – sinu kullakaevandus internetis. Kõik otsingumootorile optimeerimisest lihtsalt ja loogiliselt.

  • Meie tiimis on mitu spetsialisti
  • Läheneme personaalselt
  • Meiage saavutad pikaajalised tulemused

  Kas soovid hinnapakkumist?

  Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!