Skip to content Skip to footer

Tulutoov Pinterest reklaam

Inspireeri oma toodetega ja leia uusi kliente

Pinterest reklaam

Pinterest reklaam annab sulle võimaluse osta reklaami vastavalt sinu sihtgrupile sinule valitud ajal. Sotsiaalmeedia kanal Pinterest on kasvav platvorm, kus sarnaselt Instagram reklaamiga on fookus piltidel. Oluline erinevus on see, et Pinterest on ka otsingumootor. Mis omakorda võimaldab sul reklaamijana jõuda klientideni, kui nad on ostuotsuse lähedal.

Pinteresti kasutavad igas vanuses kasutajad ja suur osa jagatud sisust puudutab sisekujundust, toitu ja moodi. Naised domineerivad.

Pinteresti reklaamides jõuad suure ostusooviga tarbijateni, kui nad otsivad inspiratsiooni valdkonnast, mis sobib sinu tootevalikuga. Siiani pole Pinteresti nii palju reklaamijaid leidnud, mistõttu on see sinu kui reklaamija jaoks kuluefektiivne kanal. NB! Pinterest’is on sul võimalik reklaamida ainult juhul kui sinu ettevõttel on filiaal lubatud reklaamiga maal.

Pintrest Ads Snowball Marketing Eesti
Pinterest Snowball Marketing

Kuidas toimib Pinterest reklaam ehk Ads?

Pinterest Ads on reklaamiplatvorm, mille läbi saad osta reklaami Pinteresti kanalis. Pinterestis laadivad kasutajad üles ja jagavad oma pilte (pins) digitaalsetel teadetetahvlitel. Kanal on väga visuaalne meedium ja eriti populaarne sellistes valdkondades nagu mood, sisekujundus ja toit. Tüüpiline Pinteresti kasutaja on 25 – 45-aastane naine, kuigi platvormil on igas vanuses kasutajaid.

Kuna Pinterestil on populaarne otsingufunktsioon, saad mingil määral võrrelda Pinteresti Google otsingumootoriga. Siiani on Pinterestis reklaamijate vahel üsna vähe konkurentsi, mis teeb sellest eriti huvitava platvormi reklaamimiseks. Kas soovid Pinterestis reklaamimise kohta rohkem teada saada? Võta sel juhul meiega julgelt ühendust!

Reklaamimine Pinterest'is

Kas soovid hakata Pinterestis reklaamima? Meil on hea meel sind selles aidata! Pinterestis reklaamidega töötame järgmiselt:

01

Pinterest reklaami eesmärgid

Koostöö algab sellest, et otsustame koos sinuga Pinterest-is reklaamimise eesmärgid. Kas eesmärk on suurendada sinu kaubamärgi tuntust, saada rohkem liiklust või suurendada müüki sinu e-kaubanduses? Paneme paika eelarve.
02

Märksõnad ja sihtgrupp

Kui eesmärk on seatud, analüüsime, kuidas saaksime sinu reklaami kõige paremini seadistada. Milliste märksõnade või huvideni tahame reklaamiga jõuda. Lisaks sihime reklaami sihtrühmade alusel, lähtudes demograafilistest näitajatest nagu vanus, sugu ja geograafia. Tagame, et sinu veebisaidil on täiustatud jälgimis- ja sihtimisvõimaluste jaoks rakendatud töötav Pinteresti silt.
03

Reklaamid ja optimeerimine

Kui sinu reklaamimine Pinterestis juba töötab ja toimib, optimeerime reklaame pidevalt nende toimivuse alusel, kohandame pakkumisi ja jagame sinu eelarvet vastavalt kampaaniatele, märksõnadele, sihtrühmadele ja reklaamidele, mis loovad sulle sinu eesmärkidega võrreldes kõige rohkem väärtust. Lisame ja hindame oma jooksva töö käigus uusi märksõnu ja sihtrühmi.
04

Tulemuste mõõtmine ja tagasiside

Kuu tulemused võtame kokku üksikasjalikus raportis, kus anname ka oma kommentaarid ja soovitused selle põhjal, kuidas kuu jooksul läks. Samuti saad juurdepääsu üksikasjalikule dashboardile, kus esitame teie reklaamiinvesteeringute kõige olulisemad näitajad.

Kas soovid hinnapakkumist?

Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!