Skip to content Skip to footer

Reklaami Snapchat'is

Sinu reklaam ja meie teostus ühes populaarseimas suhtluskanalis

Snapchat reklaam

Snapchat reklaam annab sulle võimaluse osta nähtavust sulle sobivale sihtgrupile, sinule sobival ajal. Snapchat on hetkel üks kiiremini kasvavaid sotsiaalmeedia platvorme. See on noorte seas ülipopulaarne, kuid Snapchati kasutavad laialdaselt ka keskealised naised ja mehed. Snapchat on rakendus, mille populaarseim funktsioon on sõpradega fotode ja videote jagamine ning sageli kasutatakse ka erinevaid filtreid ja kleebiseid. Snapchati puhul on eriline see, et paljudel juhtudel kaob jagatud pilt või video pärast seda, kui sõbrad seda vaatavad.

Snapchati kasutab iga päev umbes 300 miljonit inimest maailmas ja rakenduse kasv on viimastel aastatel olnud plahvatuslik. Snapchatis reklaamimine pakub sulle kui reklaamijale tarbijaid, kes on harjunud ostlema mobiili kaudu ja kes on rakenduses väga aktiivsed. Sulle teadmiseks, siis keskmine Snapchat-i kasutaja avab selle rakenduse 20 korda päevas. Üpris palju, kas pole?

 

Snapchat Ads Snowball Marketing Eesti
Snapchat Snowball Marketing

Snapchat reklaam eelised

Reklaamides Snapchat-is jõuad kasutajateni demograafilise teabe alusel, nagu vanus, sugu ja geograafia. Samas ka huvide, elustiili ja ostukäitumise põhjal. Relatiivselt vähesed Eesti reklaamijad on avastanud Snapchat-i, mis muidugi teeb asja veel eriti põnevaks. Kas oled huvitatud Snapchatis reklaamimise võimaluste uurimisest? Kui sinu vastus on jah, siis võta julgelt meiega ühendust.

Snapchat'is reklaamimine

Kanal on sobilik sotsiaalmeedias reklaamimiseks. Kas oled huvitatud Snapchatis reklaamimise alustamisest? Siis oled sattunud õigesse kohta!
Snapchat-is reklaamimisega töötame järgmiselt.

01

Snpachat reklaami eesmärgid

Määrame koos sinuga Snapchat-is reklaamimise eesmärgi. Kas eesmärk on suurendada sinu bränditeadlikust, saada rohkem liiklust või suurendada müüki oma e-kaubanduses? Paneme paika eelarve.
02

Snapchat sihtgrupp

Määrame kindlaks sihtgrupid ja kampaaniavormid. Arvestada tuleb, et toon Snapchat rakenduses on sageli mänguline ja humoorikas, see on sageli kõige tõhusam. Samuti tagame, et sinu veebisaidile on instaleeritud töötav Snap Pixel täiustatud jälgimis- ja sihtimisvõimaluste jaoks.
03

Reklaamid ja optimeerimine

Meie optimeerime reklaame pidevalt nende toimivuse alusel. Kohandame pakkumisi ja jaotame sinu eelarve vastavalt kampaaniatele, sihtrühmadele ja reklaamidele, mis annavad sinu eesmärkidega võrreldes parimaid tulemusi. Loomulikult testime ja hindame pidevalt uusi sihtrühmi ja uut reklaammaterjali.
04

Tulemuste mõõtmine ja tagasiside

Iga kuu järel võtame tulemused kokku ja esitleme neid sulle. Anname ka kommentaare ja soovitusi edaspidiseks strateegiaks.

Kas soovid hinnapakkumist?

Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!