Skip to content Skip to footer

Wordpressi seadistamine - kodulehe arendus

Kodulehe ehitamine, parandamine ja tehniline haldus WordPress'is

WordPressi seadistamine

WordPressi seadistamine ei pea olema raketiteadvus. Sellegipoolest on tähtis, et sinu koduleht on kasutajasõbralik, funktsionaalne, stiilne, sobitatud mobiilile ja ahvatleva graafilise profiiliga. Vähemalt sama oluline on see, et koduleht meelitaks uusi kliente, muudaks ettevõtte kasumlikumaks ja juhiks sinu ettevõtte äri internetis.

WordPressi seadistamisel on tähtis, et sa arvestad SEO, Google Ads ja sotsiaalmeediaturunduse nõuetega. Sobita oma koduleht juba algusest peale vastavalt nõuetele ja säästa palju raha ja aega hilisematele sobitustele.

Meie soovitame alati, et sa seadistad oma kodulehe WordPress`is. Sellega kaasnev lihtsus ja lõputud võimalused teevad sellest suurepärase süsteemivaliku sinu kodulehe koostamiseks. Pole juhus, et WordPress on maailmas enimkasutatav CMS. WordPress´i abiga saad veebilehele hõlpsalt lisada tekste, pilte, linke ja muud sisu. Vajadusel on sul alati võimalus ka keerukamaid lahendusi ehitada ja ei piira kuidagi oma kodulehe arendust.

Kui palju maksab  WordPress´i seadistamine?

WordPressi seadistamine on tasuta, juhul kui sa ehitad ja arendad ise. Siiski pead maksma muude osade eest, näiteks:

  • Veebimajutus (hostimine)
  • Domeen

 

  • Disain
  • Pluginad ja laiendused (rakendused)

Veebilehe kogusumma varieerub suuresti sõltuvalt sellest, kuidas see disaini mõttes on mõeldud ja milliseid funktsioone soovid. Koduleht maksab umbes 50-250 EUR, kui lood ja arendad veebilehe ise. Kui aga palkad digiagentuuri, näiteks Snowball Marketing, peaksid arvestama vähemalt 1000 – 3 500 EUR veebilehe ehitus eelarvega. Pole ebatavaline, et veebisaidid maksavad 40 – 50 00 EUR või rohkem. Lõplik summa sõltub mitmest tegurist. Muuhulgas sellest, millist veebiagentuuri kasutad ja milliseid funktsioone kodulehele soovid.

Kodulehe tegemine Snowball Marketing
wordpressi seadistamine

Kuidas töötab Snowball Marketing WordPress'i arenduse ja seadistamisega?

01

Kaardistame sinu kodulehe eesmärgid ja vajadused

WordPressi seadistamise algfaasis kaardistame sinu veebisaidi vastavalt dokumentatsioonile sinu nõuetele ja ootustele. Anname soovitusi ja kaardistame funktsioone näiteks nagu UX. Rakendame sisustrateegiat ja struktureerime infoarhitektuuri. Teame, et parimad lahendused nõuavad hoolikat disainiprotsessi – õpime tundma sinu ettevõtte vajadusi, kasutajate navigeerimist ja seda, kuidas luua veebilehte, mis ühendab need kaks aspekti elegantselt.
02

Paneme paika nõuded

Paneme paika nõuded ja kinnitame need kooskõlas sinuga. Otsime välja näidised, aitame domeeninimega, serveri-valiku jms. Snowball Marketing´i arendajad kasutavad WordPressi oma igapäevatöös, kuna see muudab veebilehte nullist ja täpselt selliseks, nagu sina seda soovid. Meil on aastatepikkune kogemus kodulehtede arendamisel ja kohandamisel erinevatele tööstusharudele ja seetõttu mõistame ka paljusid erinevaid vajadusi.
03

WordPressi seadestamine ja arendus

Kõikides projektides hoiame pidevalt kontakti sinuga ja iga samm on valmistootele lähemal. Kui oled lõpptootega rahul, aitame sul lehe soovitud serverisse üles laadida ja seejärel võrgus avaldada. Vajadusel installeerime ka jälgimiskoodid ja ühendame Google Tag Manager´i ja Google Analytics konto sinu veebilehega.
04

Kodulehe üleadmine ja dokumentatsioon

Koostame dokumentatsiooni kodulehe arendusest ja anname sulle veebilehe üle koos kõikide ligippääsudega. Kui sa vajad abi veebilehe pideval hooldusel, arendamisel ja parandamisel oleme sinu jaoks olemas.

WordPress kodulehe arendus

Meie julgeme väita, et parim viis kodulehe arenduseks on WordPress. See platvorm on oma põhiolemuselt lihtsaim ja populaarseim viis veebilehe loomiseks. Tegelikkuses on WordPress´is peaaegu 40% kõigist veebis leiduvatest veebisaitidest (2020). Ehk peaaegu pooled kõigist veebisaitidest – ligikaudu 64 miljonit veebisaiti üle maailma. Veidi tehnilisemal tasandil on WordPress avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem. WordPressi seadistamine on sobilik nii suur- kui väikeettevõttetele. Ka meie veebileht – snowballmarketing.ee, mida praegu vaatad, toetab WordPress. Seda kasutavad ka paljud teised suured ettevõtted ja organisatsioonid, näiteks Microsoft.

Koduleht e-pood arendus

E-poed ja e-kaubandus on viimastel aastatel kõvasti kasvanud ja eriti 2020. aastal nägime veebiostude tohutut laienemist. Enamik füüsilisi poode on laiendanud oma tegevust ka veebis või üle läinud täielikult veebimüügile. E-pood annab sulle võimaluse jõuda uute ja vanade klientide juurde lihtsalt ja kiirelt. Korrektne kodulehe arendus ja seadistatud e-pood annab sulle ka suurepärased võimalused ennast reklaamida Google´is, mis on Eestis kõige suurem otsingumootor. Kas soovid pidada e-poodi? Sellisel juhul oled sattunud õigesse kohta. Meie aitame sul ehitada tervikliku e-poe ja tagame, et kasutajasõbralikkus on tipptasemel ja külastajad leiavad otsitava hõlpsasti üles. 

SEO ja koduleht

SEO ja koduleht käivad käsikäes. Korrektselt ehitatud veebileht annab sulle parimad võimalused SEO töös. WordPressi seadistamine annab sulle fantastilised võimalused piltide optimeerimiseks, struktureeritud andmeite kuvamiseks, sisu unikaalsuse kontrollimiseks. Sul on võimalik mõjutada oma  veebilehe kiirust ning sobitavust mobiilidele ja tahvelarvutitele.

Kodulehe seadistamine, parandamine ja tehniline haldus WordPress'is

Arendame WordPressis välja kujunduse, funktsioonide ja sisuga veebisaidi, millest külastajad kasu saavad. Meie eesmärk kõikide veebiprojektide puhul on arendada kodulehte, mis tõmbab sinu ettevõttele rohkem külastajaid ja loob rohkem kliente. Meie, Snowball Marketing´is, saame aidata kogu protsessi vältel – algusest lõpuni. Sul võibolla juba on veebileht aga see ei toimi ideaalselt? Aitame sind olenemata sellest, kas sinu veebilehel on külastajaid vähe või tuleb seda muuta müügisõbralikumaks või esteetilisemaks. Muudame külastajad klientideks – võta meiega ühendust!

Kas soovid hinnapakkumist?

Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!