Skip to content Skip to footer

SEM - Reklaami otsingumootoris

Reklaami otsingumootoris, siis kui su kliendid otsivad sinu pakutavaid teenuseid või tooteid.

Google Ads reklaamid

Tekstreklaam Google'is annab sulle võimaluse olla kohal kui sinu kliendid otsivad aktiivselt su tooteid ja teenuseid. Lisaks tekstreklaamidele pakub Google ka bännerreklaame ja videoreklaame YouTube platvormil.
Loe lähemalt

Microsoft reklaamid

Microsoftis turustamine võib olla tulus täiendus reklaamidele Google otsinugumootoris. Eriti kui sinu sihtrühm eelistab Microsoft Bing'i otsingumootorit.

Mis on SEM?

Otsingumootoriturundus ehk SEM (Search engine marketing) on reklaamid erinevates otsingumootorites, millest tuntumad on Google Ads ning Microsoft Ads. Otsingumootoris turundamine on üks lihtsamaid viise potentsiaalsete klientide leidisel.

Sinu reklaamid on nähtavad hetkel, kui potentsiaalsed kliendid otsivad aktiivselt sinu pakutavaid tooteid või teenuseid. Enamike ettevõtete jaoks on otsinumootorid tulusad ja tõhusad turunduskanalid, sest sa maksad ainult siis, kui keegi klikib su reklaamile.

  • Kiire tulemusega
  • Mõõdetav
  • Asjakohane
Otsinugmootoriturundus Snowball Marketing
SEM Snowball Marketing

Kuidas töötab Snowball Marketing otsingumootorireklaamiga?

01

Märksõnade analüüs

Märksõnade analüüsi eesmärk on välja selgitada, milline otsingusõnade liiklus on sinu ettevõttele kõige tulusam. Teeme kindlaks märksõnad, mis esindavad sinu ettevõtet kõige paremini ja sobitame need sinu kliendi otsinguprofiiliga. Kaardistame konkurentsi, liiklusmahu ja välistame märksõnad, mis ei ole müügi seisukohast adekvaatsed. Analüüsi põhiselt määrame sinu toote või teenuse märksõnad ja loome unikaalsed Google Ads reklaamikampaaniad või Microsoft Ads reklaamkampaaniad.
02

Kampaaniastruktuur

Paneme paika su konto struktuuri ja kampaania seadistused. Paneme paika maandumislehed, reklaamteksti ja märksõnade vastavuse. Loome kindla raamistiku, mida optimeerime, parandame ja efektiviseerime jooksvalt. Seda selleks, et sul oleks kontroll sissetulekute ja kulude üle. See protsess võtab aega - kuni neli nädalat. Selle ajaga kogume datat ja analüüsime klientide kui ka potentsiaalsete klientide käitumist sinu veebilehel. Seejärel optimeerime vastavalt. Alati lähtudes sinu ettevõtte kasumlikkusest.
03

Reklaamid

Loome reklaamid, mis toovad sulle tulu, kuna otsingumootoriturunduses makstakse klikkide eest on väga tähtis just nende õigete klikkide saamine. Märksõnade analüüsi ja kampaania struktuuri põhjal loome reklaamid, mis seavad õiged ootused ja meelitavad sinu veebilehele uusi kliente ja mitte ainult külastajaid. Reklaamide kujundamine on dünaamiline protsess, kus me pidevalt optimeerime lähtuvalt kasumlikkusest.
04

Järjepidev optimeerimine

Arendame, haldame ja optimeerime sinu reklaame jooksvalt. Eesmärgiks on alati sinu kasumlikkus ja tulu. Optimeerime muu hulgas: kampaaniaid, märksõnu ja reklaame. Muudame pakkumisi märksõnadele ja pakkumisstrateegiaid kasumlike positsioonide saavutamiseks. Eemaldame negatiivsed märksõnad kahjumliku liikluse vältimiseks. Testime erinevaid sihtlehti ja anname nõu, kuidas ja mida optimeerida sinu veebilehel. Proovime reklaame uute märksõnadega ja kujundame reklaame vastavalt tulemusele.
05

Tulemuste mõõtmine ja tagasiside

Mõõdame tulemusi ja koostame sulle iga kuu kokkuvõtte koos reklaamitulemustega. Esitleme sulle tulemusi ning strateegiat ja soovitusi järgmiste sammude osas. Pakume välja parandusi kampaaniates, kus näeme potentsiaali. Kui usaldad enda otsingumootoriturunduse kampaaniad meie hoolde, võid olla kindel, et saavutad parimad tingimused tulutoovaks nähtavuseks otsingumootoris.

Kas soovid hinnapakkumist?

Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!