Skip to content Skip to footer

Google Ads otsingureklaam

Google otsingureklaamide aitab sul olla õigel ajal õiges kohas.

Google otsingureklaam

Rohkem ja rohkem ettevõtteid kasutavad otsingumootori turundust kui ilmselget osa ettevõtte turundusplaanist, sest see toodab head tulemust, mis on hõlpsasti mõõdetav.

Paljude arvates ongi Google Ads ainuke reklaamimisvõimalus Google otsingumootoris, kuid tegelikkuses on valikuvõimalusi rohkem. Peale reklaami otsingumootoris on võimalik kasutada sama platvormi reklaamimiseks YouTube’is (videoreklaamid) ja bännerreklaamiks Google võrgustikus.

 

Meediaagentuur- Snowball Marketing
Reklaamiagentuur - Snowball Marketing
Digiturundusteenused- Snowball Marketing
Sotsiaalmeedia-agentuur-Snowball Marketing

Google otsingureklaamireklaam teenus

Meie Google otsingureklaami teenus on üks osa Google Ads teenusest, kuid  seda on võimalik ka osta kui eraldi teenust. Meie sertifitseeritud spetsialistid aitavad sul:

  • Valida õige strateegia ja kontostruktuuri.
  • Katsetame ja testime järjepidevalt, et leida sulle uusi võimalusi.w
  • Analüüsida olemasolevaid tulemusi ja neile baseerudes püstitada uued eesmärgid. 

Kõik kampaaniad, mis me loome on sinu kontos ja koostöö lõppedes ei kaota sa endale vajalikku datat. Sa maksad reklaamieelarve otse Google, mis tähendab, et sa ei pea maksma lisaks käibemaksu. Reklaamieelarvele lisandub ka me kuutasu, mis on fikseeritud ja selle suurus oleneb sinu vajadustest ja ka konto suurusest. Me lähtume alati sinu vajadusest ja eesmärkidest.

Lisaks konto haldamisele, saadame me korra kuus kokkuvõtte, kuidas on eelneva kuu tulemused olnud. 

Mis on Google otsingureklaam?

Otsingureklaam on Google’is kõige rohkem kasutatud reklaamitüüp. Otsingukampaania reklaamid on tekstreklaamid, mis on nähtavad näiteks Google otsingumootoris.

Suur erinevus teiste kanalite nii digitaalsetele kui mitte digitaalsete ei ole Google Ads otsingureklaamid push-kanal vaid pull-kanal. See tähendab, et sa ei suru enda toodet või teenust peale, vaid oled nähtav enda reklaamiga, just siis kui keegi seda aktiivselt otsib.

Otsingureklaam on Google reklaam, aitab sul potentsiaalsetele klientidele silma jääda, sest selle abil püsid teistest otsingutulemustest eespool ning saad samal ajal välja tuua oma ettevõtte konkurentsieelised.

Google Ads-Otsingureklaam Snowball Marketing
google-ads-otsingureklaam

Lae alla meie tasuta Google Ads raamat "Sinu kullaauk internetis"

Meie tasuta raamat Google Ads’i kohta on mõeldud nii üksik- kui väikeettevõtetele, kes on huvitatud Google Ads reklaamist, kuid kelle eelarve ei võimalda veel professionaali abi soetamist.

Loodame, et sa leiad siit raamatust palju kasulikku ja pärast raamatu lugemist saavutad enda Google Ads’i reklaamidele seatud eesmärgid.

 Get your snowball data driven!

    Aitäh, et tunned huvi meie raamatu vastu! Juhul kui sa ei leia raamatut oma postkastist, siis palun vaata ka rämpspostkasti.

    Kas soovid hinnapakkumist?

    Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!