Skip to content Skip to footer
Kasumlik LinkedIn reklaam
Leia kliendid maailma suurimas B2B võrgustikus

LinkedIn reklaam

LinkedIn reklaam on suurte sotsiaalmeedia platvormide seas ainulaadne kanal, kuna see on professionaalne võrgustik. See muudab LinkedInis reklaamimise eriti täpseks nii B2B turunduse kui ka uute töötajate leidmise jaoks. LinkedIn Ads pakub võimsaid võimalusi oma turunduse sihtimiseks muu hulgas ettevõtetele, ametinimetustele ja tööstusharudele.

LinkedIn turundus - Snowball Marketing
LinkedIn Snowball Marketing

Reklaam LinkedIn'is

01

Kampaania eesmärgid

Koostöö meiega algab alati sellest, et me koos sinuga selgitame välja reklaami eesmärgid ja paneme paika eelarve. Kas eesmärk on tõsta oma brändi tuntust, leida uusi töötajaid või soovid saada rohkem müügivihjeid?
02

Määrame kindlaks sihtrühmad

Kui eesmärgid on seatud, analüüsime sihtrühmadsid kellele hakkame reklaami suunama. Meie sihtrühma valik tehakse muuhulgas hariduse, ametinimetuse, ettevõtte, vanuse ja huvide alusel. Samuti kontrollime, et sinu veebisaidile on installeeritud LinkedIn Insighti, täiustatud jälgimis- ja sihtimisvõimaluste jaoks.
03

Linkedin Ads ja optimeerimine

Loome reklaamid LinkedIn Ads-id. Reklaamimise ajal testime sinu reklaame pidevalt toimivuse alusel, optimeerime pakkumiste tasemeid ja jagame eelarve vastavalt kõige paremini toimivatele kampaaniatele, sihtrühmadele ja reklaamidele. Samuti selgitame välja uued sihtrühmad, kellele reklaam suunata.
04

Tagasiside

Iga kuu loome sulle tulemuste aruande koos personaalsete kommentaaride ja soovitustega edaspidiseks strateegiaks.

LinkedIn Ads

LinkedIn Ads on sotsiaalmeedia reklaami platvorm, mis võimaldab reklaamida LinkedInis – maailma suurimas professionaalses võrgustikus. LinkedIn Adsi suur eelis on see, et see annab usaldusväärse võimaluse jõuda õigete otsustajateni ettevõtetes, keda soovite klientidena. Seetõttu on LinkedIn Ads paljuski B2B turunduse unistus. LinkedIn Ads on loomulikult ka tõhus reklaamivahend värbamisel. LinkedIn Adsiga jõuate inimesteni näiteks ettevõtte, ametinimetuse ja valdkonna alusel. Lisaks sellele on võimalik reklaamida juba olemasolevate kontaktidele või uuesti sihtimisega. 

LinkedIn pakub palju erinevat tüüpi reklaamivorminguid, olenevalt sellest, mis on teie turunduse eesmärk. Reklaami on võimalik teha LinkedIni news feed’is, kuid saad ka otse oma sihtrühmadesse kuuluvatele inimestele sponsoreeritud sõnumeid saata. Võimalused on peaaegu lõputud. Võta julgelt ühendust, kui soovid meie abi LinkedInis reklaamimisel.

Kas soovid hinnapakkumist?

Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!