Skip to content Skip to footer

Populaarne TikTok reklaam

Noorte täiskasvanute seas üks populaarseim suhtlusvõrgustik

TikTok reklaam

TikTok on üks kiiremini kasvavaid sotsiaalmeediaid ja platvorm, mis loob oma kasutajate seas väga kõrge kaasatuse. Hiljuti jõudis TikTok üle maailma 1 miljardi kasutajani ja järgmisel aastal peaks see arv kasvama hingematvalt 1,5 miljardini.
TikTokis reklaamimine pakub tohutut ulatust sageli konkurentsivõimelise hinnaga. TikToki kasutavad igas vanuses inimesed, kuid on eriti populaarne noorte täiskasvanute vanuserühmas. Varem oli TikTok tuntud Musical.ly nime all, kuid seoses ühinemisega muutis see nime TikTokiks.

TikTok reklaam sotsiaalmeedia Snowball Marketing
TikTok Snowball marketing

TikTok reklaami eelised 

TikToki reklaami saab hetkel teha 75 keeles ja 150 riigis üle maailma. Eesti kahjuks sinna hulka veel ei kuulu. Hetkel sobib TikTok reklaam eksportsuunaga või rahvusvahelistele ettevõtetele.

TikTokis Ads võimaldab  reklaame sihtida muu hulgas vanuse, soo, huvide, geograafia ja käitumise alusel. TikTok pakub ka mitut erinevat põnevat reklaamivormingut ja millise neist valida, sõltub osaliselt sinu reklaami eesmärkidest. Just see sotsiaalmeedia kanal, sarnaselt Youtube reklaamile on keskendunud videodele, eripäraks on sellegipoolest lühikesed ja lõbusad klipid.

Kui sinu ettevõte tegeleb rahvusvahelisel plaanil ja tunned TikToki või teiste sotsiaalmeedia reklaamide vastu huvi, siis kirjuta meile.

Kas soovid hinnapakkumist?

Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!