Skip to content Skip to footer

Reklaam Youtube'is

Sinu videoeklaamid maailma suuruselt teisel saidil

Youtube reklaam

YouTube reklaam annab sulle võimaluse osta nähtavust sinu valitud sihtgrupile ja sulle sobival ajal. Sotsiaalmeediakanal on suuruselt teine ​​”otsingumootor” ja kuulub Google’ile. Mis omakorda tähendab, et saad seal reklaamida Google Ads´i kaudu. Meie aitame sul videokampaaniaid struktureerida ja optimeerida, et suunata sinu veebilehele asjakohast liiklust. Ideaalne turunduskanal, kui sul on konkreetsed kampaaniad, millega soovid jõuda laia sihtrühmani.

Youtube on tohutu haardega sait, kus tõesti kõik on kohal – nii noored kui vanad. Youtube’is reklaamijana on sul palju eeliseid. Sa jõuad potentsiaalsete klientideni täpsuse ja kuluefektiivsusega, mida traditsiooniline televisioon pakkuda ei suuda. Samuti saad vaadata, kuidas sinu sihtgrupp sinu reklaamiga suhtles, et seeläbi oma investeeringut paremini hinnata. 

YouTube Ads Snowball Marketing
YouTube Snowball Marketing

Youtube reklaam läbi Google Ads'i

Kui soovid YouTube reklaamiga raha teenida, loome sulle esmalt Google Ads konto ja katvust võimaldava kontostruktuuri. Lisaks sellele võime aidata sind ka otsingukampaaniate ja bännerreklaamide strateegiaga.

Käivitamine võtab olenevalt ulatusest umbes üks-kaks nädalat. Seejärel aitame sul YouTube’i reklaame pidevalt hallata ja arendada. Meie Snowball Marketing’is aitame sul optimeerida:

  • Kampaaniad ja kuulutusi
  • Maksumust videovaatamise kohta
  • Sinu pakkumise taset, demograafiat ja suunda
  • Reklaami paigutusi ja ajastamist toimivuse järgi, mis parandab ja arendab reklaami tulemusi

YouTube videoreklaami põnevad faktid

Kas sa teadsid, et YouTube on maailma suuruselt teine ​​sait ja suuruselt teine ​​otsingumootor. Mõlemal juhul haldab YouTube’i ainult Google, kes omakorda omab YouTube’i alates 2006. aastast. Iga minut laetakse YouTube’i üles 500 tundi uut videomaterjali ja seda saiti kasutab iga kuu üle 2 miljardi inimese. Fantastiline, kas pole? Youtube kanalil võib olla tohutu jõud, kui reklaame seal korrektselt esitleda. Eesti keeles on isegi leiutatud sõna Juutuuber, mis hõlmab inimesi, kes ise videosid üles laadides selles kanalis sisu loovad. 

 

Kui palju maksab Youtube reklaam?

YouTube reklaami kulud erinevad olenevalt kasutatavast reklaamivormingust. Läbi erinevate maksemudelite saad hõlpsalt oma kuludest hea ülevaate. Valides näiteks TrueView maksad ainult siis, kui keegi teie reklaamil klõpsab või on seda näinud rohkem kui 30 sekundit. Valides CPM maksad tuhande näitamise hinna. Keskmiselt maksab iga Youtube’i klikk 0,6 USD ja seda saab võrrelda Google Adsi vastava numbriga, mis on umbes 2 USD. 

Videoreklaam

Nüüd sa juba tead, et videoreklaam on edukas ja pilkupüüdev. Videoreklaamiga saad turundada ka kanalites nagu Instagram ja Facebook. Need mõlemad kanalid on kiiresti kasvanud videoreklaamide populaarsuses ja sihtimisvõimalused on väga head.

Kas soovid hinnapakkumist?

Täida oma andmed ja me võtame sinuga ühendust!